0

Yeni Yılda Neler Yapacağım?

Paylaş

Yeni Yılda Neler Yapacağım?Yepyeni bir yıla  girmemize sayılı günler kaldı. Yeni yılda ne yapacağıma ilişkin bende bir kaç şey düşünmeye başladım. Temel olarak  bu sene büyük değişiklikler yapmayı düşünmüyorum. Yine 7 günde 1 yazı paylaşmaya devam edeceğim. Artık temamı da zırt bırt değiştirmeyeceğim bu şekilde (büyük bir sorun olmadığı (telif vb) sürece ) devam edeceğim.

Bu sene ise daha çok içeriğin üstünde durmaya çalışacağım. Daha yeni kategoriler, daha iyi ve daha dolu içerikler, daha farklı (video vb gibi)  içerikler üretmeye çalışacağım. Özellikle eğitim ve günlük konulara daha çok girmeyi, bu konularla ilgili yeni kategoriler, yeni içerikler üretmeye çalışacağım.

Mevcut yazılarımı ise bu yıl güncellemeyi düşünüyorum. Mesela en çok okunan yazılarımdan olan 2.el laptop alırken dikkat edilecekler, btc borsasına girmeden yapılacaklar gibi yazılarımı yeniden ele alıp bunları çok daha ayrıntılı ve en önemlisi de güncel bir şekilde yazacağım. (Şimdilik sadece bu 4 günde 1 paylaşmaya bunları da dahil edip normal yazıymış gibi mi paylaşsam yoksa 4 günde 1 normal yazılar paylaşıp bu güncellediğim yazıları sonradan mı paylaşsam ona karar veremedim) (Ayrıca belki merak eden olur. Güncelleme desem de eski yazıları da akldırmayacağım. Güncellenmiş halinin başında sadece Güncel, yeni vb gibi bir ifade ekleyeceğim.)

Yeni yazılarımda ise daha ayrıntılı içerikler üretmeyi artık kendime bir kural edineceğim. Son bir kaç aydır da yaptığım gibi daha çok detaya inip insanların konu hakkında merak edebilecekleri, öğrenmek isteyecekleri her şeyi yazımda bulunduracağım. Benim yazımı okuduktan sonra başka bir yazıya gitmek zorunda kalmamalarını hedefleyeceğim.