Satın Almayı Planladığım Ürünlerin Listesi (MiM)Blogunu severek takip ettiğim Recep Abi son yazısında beni de mimlemiş. Ben ondan biraz daha farklı olarak sadece kısa zamanda değil uzun zamanda da almak istediğim ürünleri de listeleyeceğim. Lafı daha da uzatmadan listeme geçelim 🙂

1-Bang&Olufsen Beoplay H3

İlk sırada bir kulaklık yer alıyor. Uzun zamandır kaliteli bir kulaklık almak istiyorum. Uzun araştırmaların sonucunda da fiyatlarında en iyisi olan bu kulaklığı beğendim. Kısa vade de alma planı yaptığım ürünlerin başında yer alıyor.

2-Philips Hue Akıllı LED Şerit 

Orta-uzun vade de almak istediğim fakat hem fiyat hem de tam olarak kullanacak alan olmaması nedeni ile çok da orta vadede alamayacağım bir ürün yer alıyor ikinci sırada.  İnternetteki videoları ister istemez insanı etkiliyor. Bu nedenle listemin bir köşesinde dursada daha uzun süre duracak gibi görünüyor.

3-Asus Ux Serisi Bir Laptop

Mevcut laptopum donanımsal olarak bu seriden çok çok daha iyi olsada küçük ve hafif olması en cezbedici özelliği. Bu nedenle uzun vadede (daha doğrusu şu anki laptopumu bir gün değiştirmem gerekir ise) alacağım ürün olarak yazabilirim.

BONUS: Mercedes-Benz E Serisi:

Büyük ihtimal ile hayal olarak kalacak olsa bile yeni E-serisine karşı bir hayranlığım yok değil. Mercedes-Benz markasını zaten her zaman seven biri olarak E serisi bir araba alma hayalim de yok değil. Bir gün bu hayalimi gerçekleştirebilir miyim bilemiyorum ama bu listede buna da yer vermeden edemedim. 🙂

Listeme bakınca gördüm ki aslında acil olarak almam gereken hiç bir şey de yokmuş. Çok kısa ve teknolojik bir liste oldu benimki. Mimleyeceğim kişilere gelince ise yazımı okuyup bu etkinliğe katılmak isteyen herkesi mime davet ediyorum :).

 

Kategoriler: Kişisel

Ali Yatarkalkmaz

01.01.2016 tarihinde açtığım bu blogumda internet, bilgisayar, Linux, otomobiller ve daha bir çok konuda içerik üretiyorum. Sürekli yeni bilgiler edinip bunları da sizlerle paylaşıyorum. Hakkımda daha fazlası...

0 yorum

ReHiTu · 26 Kasım 2018 04:28 tarihinde

Mimi kabul ettiğin için teşekkürler Ali. Umarım en kısa sürede bu istediklerini alırsın. E Serisi'nin hayali bile güzel!

Ali Yatarkalkmaz · 26 Kasım 2018 04:29 tarihinde

Beni mime davet ettiğin için ben teşekkür ederim abi 🙂

Neşeli Süs Evim · 6 Aralık 2018 03:42 tarihinde

Hayalinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Google plustan sizi takipteyim ☺️

Ali Yatarkalkmaz · 6 Aralık 2018 03:43 tarihinde

Umarım hepimizin hayalleri gerçek olur. Yorumunuz ve takip ettiğiniz için teşekkür ederim 🙂

Ben kuzgun · 20 Aralık 2018 18:11 tarihinde

hayaller de olmasa ne yapacaktı 🙂

Ali Yatarkalkmaz · 20 Aralık 2018 18:12 tarihinde

Haklısınız 🙂 Bir tek onlar kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir