Röportaj

Blog yazmaya başladıktan sonra 2017 yılında blog yazarları ile röportaj yapma fikri ile ilk röportajımı 16 Temmuz 2017’de yaptım. O günden sonrada ara ara röportajlar yapmaya devam ettim. Hala da röportajlar almaya devam ediyorum. Siz de bu röportajlar serimde yer almak ve röportajınızı blogumda paylaşmak isterseniz aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterli!

Neden Röportajlar Yapıyorum?

  1. Yeni başlayacak olan blog yazarı arkadaşlarımıza az çok ne ile karşılaşacaklarını ve neler yapmaları gerektiğini göstermek için.
  2. Röportaj veren kişiye backlink vererek hem onun tanınmasına hem de ufak da olsa bir backlink almasına yardımcı olmak için.
  3. Çok büyük bir blog olmasam da yine de beni okuyan okuyucularıma yeni bloglar keşfetme şansı sunmak için.
  4. Blog yazarları ile olan iletişimimi ve etkileşimimi artırmak için.

Kısaca hem röportaj verene, hem kendi bloguma hem de yeni blog yazmaya başlayacak olan arkadaşlarımıza ufak bir destek sunmak, aynı zamanda da blog yazarları ile olan etkileşimimi artırmak için böyle bir seri yapıyorum.

Şimdiye Kadar Yaptığım Röportajlar

Şimdiye kadar yaptığım röportajlara Röportajlarım kısmından ulaşabilirsiniz.

Form

Aşağıdaki formu doldurarak röportajlar serime katılabilirsiniz. Röportajınızı en kısa sürede yayınlıyorum. Eğer formu görüntüleyemiyorsanız Google Formlar üzerinden de doldurabilirsiniz. Google Formlar üzerinden doldurmak için tıklayınız.