0

Röportaj #18 www.renkliblogsayfam.site

Paylaş

Röportaj #18 www.renkliblogsayfam.site

Bugün ki röportajım da www.renkliblogsayfam.site yazarı olan Seyhan Türker ile oldu. Seyhan Hanım’a verdiği cevaplardan dolayı çok teşekkür ediyorum ve sorulara geçiyorum.

Blog yazmaya ne zaman başladınız?Röportaj #18 www.renkliblogsayfam.site

Öncelikle merhaba blog yazmaya Ağustos ayında başladım . Uzun zamandır düşünüyordum ancak tam olarak kendimden emin değildim. Kısmet Ağustos ayına denk geldi .

Blog yazmayı herkese önerir misiniz?

Ben blog yazmayı çok seviyorum. Ve eğer yarıda bırakmayacaksa herkese de tavsiye ederim. İnanın çok zevkli blog yazmak.

Blog yazarken karşılaştığınız sorunlar nelerdir?

Aslında henüz çok yeni olduğum için henüz belli bir sorunla karşılaşmadım. Sizler gibi değerli blogger arkadaşlarımın desteğiyle olabilecek sorunları çabuk çözebileceğime inanıyorum.

Çevrenizde başka blog yazan var mı? 

Yakın arkadaşlarımdan bir tanesi benim teşvikimle başladı sayılır.

Yazılarınızı yazarken dikkat ettiklerinizden ve hazırlıklarınızdan kısaca bahseder misiniz

Yazacağım konu ile ilgili uzun bir süre araştırma yapıyorum. Daha önce yazılmış makaleleri gözden geçiriyorum . Çok fazla yazılmış olan seyleri paylaşmayı çok tercih etmiyorum. Bir kaç yazımda bana gelen maillerdeki istek doğrultusunda yazdım. Yazacağım zaman kendimi okuyacak olanların yerine koyuyorum ilk olarak ve ona göre yazmaya gayret ediyorum. Sağlık ve diyet konularında daha çok yazım var ve her yazımda her ne olursa olsun ilk olarak bir doktora başvurulması gerektiğini özellikle belirtiyorum. Çünkü ben doktor değilim ve her insan ayni yapıya sahip değil .

Seyhan Türker’e  cevapları için bir kez daha  teşekkür ediyorum. Eğer sizde röportaj göndermek isterseniz buradaki formu doldurarak kolaylıkla cevaplarınızı bana ulaştırabilirsiniz 🙂