İletişim

  Benimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Mesajınız bana ulaştıktan sonra size en kısa sürede geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Eğer forumda bir sorun oluşur, veya mesajınız gönderilemedi hatası alırsanız formu yeniden doldurmayı deneyebilirsiniz. Eğer hata devam ederse  "iletisim@aliyatarkalkmaz.com.tr" veya "ali.yk@outlook.com" e-posta adresim üzerinden de bana ulaşabilirsiniz. E-postlarımı sı ksık kontrol edip size hemen geri dönüş yapsam da bazen gönderdiğiniz maillerin spam kutusuna düşmesinden veya benim yoğun olduğum zamanlara gelmesinden dolayı geç geri dönüş yapabiliyorum bunun için şimdiden kusura bakmayın :) Ama mutlaka konu ne olursa olsun geri dönüş yapacağımı da unutmayın.

İletişime geçerken dikkat edilecekler:

  1. Lütfen küfür vb yazmayınız.
  2. E-posta adresinizi size geri dönüş yapabilmem için doğru bir şekilde yazınız.
  3. Sadece bana blogumla veya yazılarımla alakalı değil aklınıza takılan herhangi bir konuda da yazabilirsiniz. Eğer biliyorsam yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.
  4. Eğer reklam vermek için iletişime geçecekseniz lütfen siteniz hakkında veya ürününüz hakkında da kısa bir bilgi verin.
  5. Eğer size 3 gün içinde cevap vermezsem lütfen yukarıda belirttiğim e-posta adresinden bana ulaşınız. Bazen forumda sorun oluşuyor ve gönderildi yazsa bile bana gelmiyor.

İletişim Formu :
İsim Eposta Adresi gerekli Mesaj gerekli