0

Magnetic İstanbul ile Sağlam İletişim Stratejisi

Paylaş
Magnetic İstanbul; Londra, Barselona ve İstanbul’da bulunan ofisleri ile dünyanın dört bir köşesinde müşterilerine kurumsal kimlik oluşturma ve marka tasarımı hizmeti veriyor. Yüksek kaliteli basılı ve dijital Magnetic İstanbul ile Sağlam İletişim Stratejisitasarım hizmetleri sunan Magnetic İstanbul, markanızı ve hedeflerinizi doğru bir şekilde anlayarak şirketiniz için en iyi stratejileri geliştiriyor. İletişim stratejisi de bu stratejiler içerisinde en önemli aşamalardan biri oluyor.
Magnetic İstanbul’un konusunda uzman grafik tasarım ve iletişim danışmanları, şirketinizin güçlü stratejiler ve etkili kampanyalar geliştirmesine destek oluyor. İletişim danışmanlığı hizmeti, hem yeni başlayan girişimciler hem de markasını geliştirmek isteyen şirketler için ideal çözümler üretiyor. “Zero to Hero” iletişim danışmanlığı hizmeti, yeni başlayan girişimcilerin adından söz ettiren başarılı bir marka haline gelmesine yardımcı oluyor. Magnetic İstanbul, iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamında hedef kitlenizi dikkatle analiz ediyor ve iletişim mesajlarınıza uygun esnek çözümler üretiyor.

Müşteri Odaklı Araştırmalara Dayalı Güçlü Stratejiler

Magnetic İstanbul, logo tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma uzmanlığı sayesinde markanızın gelişimine katkı sağlıyor. Her firmanın, kendine özgü bir hikayesi olduğunun ve aynı zamanda farklı beklentileri olan bir hedef kitlesine sahip olduğunun bilincinde olan Magnetic İstanbul, şirketinize özel marka danışmanlığı hizmeti sunuyor.
Magnetic İstanbul, yeni başlayan / start-up şirketler için sunduğu marka danışmanlığı hizmeti ile hedeflerinize uygun olarak şirketinizin ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Mevcut markanız ve şirketiniz de marka danışmanlığı hizmetinden yararlanabiliyor. Magnetic İstanbul tasarım ajansı, markanızın ve şirketinizin gelişmesine destek olacak stratejik yönlendirmeler ve uzman tavsiyeleri ile gerek duyduğunuz her an yanınızda oluyor.

Başarılı Bir Marka Çalışması ile Fark Atın

İster start-up ister devam eden şirketler için kurumsal kimlik oluşturma en önemli stratejiler arasında yer alıyor. Kurumsal kimlik oluşturma çalışmaları logo tasarımı ve marka çalışmalarını kapsıyor. Başarılı bir marka, bir taraftan müşteri sadakatini artırırken bir taraftan da potansiyel müşteriler için mükemmel bir ilk izlenim oluşturuyor. Magnetic İstanbul, rakipler arasında öne çıkan bir marka kimliği oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyor.
Kurumsal kimlik oluşturma süreci mevcut markanızı yeniden konumlandırma ve sıfırdan başarılı ve akılda kalıcı bir marka yaratma süreçlerini içeriyor. Magnetic İstanbul, kurumsal kimlik oluşturma sürecinde öncelikle; firmanızı, firmanızın ihtiyaçlarını, hedef kitlenizi ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı çözümlüyor. Magnetic İstanbul, ayrıca sizin için en uygun marka kimliğini oluşturmak için sizi siz yapan değerleri derinlemesine araştırıyor. Magnetic İstanbul’un uzman kadrosu, beklentilerinize, kuruluş amacınıza ve hikayenize uygun bir marka kimliği yaratıyor.
Aşağıdaki linklere tıklayarak Magnetic İstanbul çalışmalarını inceleyebilirsiniz: