0

Kişisel Blog Nedir?

Paylaş

Kişisel Blog Nedir?Kişisel blog düşüncelerimizi istediğimiz şekilde paylaşabileceğimiz. İstediğimiz konuda istediğim kadar yazabileceğimiz bir sistem. Kişisel blog tamamen yazarına ait bir ortam. İstediği konuda istediğini yazma hakkına sahip olunan bir ortam. Ancak şöyle de bir durum var bloğuda blokluktan çıkarmamak gerek. Gidip bir sürü haber vb paylaşıp blogluktan uzak bir yapıya yanlıştır.

Bir diğer konuda bloğumuzda aşırı fazla reklam doldurup burayı bir ticaret haneye çevirmek olur. Reklam almayacak mıyız elbetteki alacağız fakat yerinde ve miktarında. Yazılarımızı okunmayacak şekilde reklamlar ile doldurmak yerine ilgi çekecek ama bloğuda engellemeyecek yerlere reklam koymalıyız.

İçeriğe geri dönecek olursak başta da dediğim gibi bloğumuzda istediğimiz herşeyi paylaşmakta özgürüz ama değişik ve özgür içerik paylaşmazsak başarılı olmamız çok zordur. Özgün, kendimize özel bir yazıyı paylaşmak, internette çok aranan ama bulunamayan konularda yazılar yazmak hem sitemizi google’de ön sıralara taşıyacak hem de kullanıcıların ilgisini çekecektir. Yine aynı şekilde çok okunan ilgi gören konularda da yazılar yazmak sitemize kullanıcı çekmemize yardımcı olacaktır.