0

Hürriyet Bumerang Nedir?- Kullanım Tecrübelerim

Paylaş

Hürriyet Bumerang Nedir?- Kullanım TecrübelerimBlog yazarları veya internet site sahipleri belli bir süreden sonra hem hit kazanmak hem de para kazanmak için Hürriyet Bumerang’a üye olmayı düşünüyor. En azından bu servis ile elbet karşılaşıyor. Bende uzun süredir bu hizmeti kullandığım için bu konuda edindiğim bilgileri paylaşmak istedim.

Bumerang’ın Faydaları:

  1. Yazarkafe sayesinde gönderdiğiniz tüm yazılardan hit elde etmiş oluyoruz. Bu hitler bazen yazı başına 1-2 kişi ile kalsa da bazen onlarca hatta yüzlerce kişi olabiliyor. Bu nedenle en büyük faydası bu oluyor. Tabii bunun yanında Yazarkafe gibi bir siteden backlink elde etmemiz de bir diğer iyi yanı oluyor.
  2. Teklifler sayesinde para kazanabiliyorsunuz. Bu tekliflerden blogunuza veya internet sitenize göre farklı miktarlarda gelirler elde edebiliyorsunuz. İçerideki paranız 50 ₺ olduğunda da ödemenizi alabiliyorsunuz. Burada ise ufak bir ayrıntı var paranızı alırken sizden bir para kesiliyor (vergiler için). Bu nedenle burada biraz elde ettiğiniz parayı kaybetmiş gibi hissetmiyor değilsiniz.

Bumerang’da Artık Olmayanlar:

İnternette araştırırsanız Hürlist vb gibi bir çok seçenek de karşınıza çıkıyor fakat artık Hürlist bulunmuyor bunun yanında Bumerang ödülleri de artık verilmiyor bu nedenle bu iki seçenek için Bumerang’a girmek istiyorsanız bir daha düşünmenizde fayda var.

Güvenilirlik:

Bu konuda ben bir sorun yaşamadım. Dediğim gibi kazandığınız paradan ufak bir kesinti yapılsa da (gönderim ücreti ve stopaj) para size yatırılıyor.

Üyelik Tipleri:

Platin, altın ve bronz olmak üzere 3 çeşit üyelik tipi bulunuyor. Para kazanmak ve hit kazanmak için Platin üye olmalısınız. Diğer seçeneklerde bu imkanlardan yararlanamıyorsunuz. Ama burada şunu da söyleyeyim Platin üye olmak çok da zor değil.
Güncelleme: Hürriyet Bumerang artık sadece reklam veren bir hale dönüştü. Yazı da belirtilen diğer özellikleri kapandı.