0

Güne Nasıl Başlıyorum? (MiM)

Paylaş

Güne Nasıl Başlıyorum? (MiM)Blogunu sürekli takip ettiğim Recep Hilmi Tufan beni Bu yazısında mimlemiş. Bende ilk kez birisi beni mimlediği için büyük bir mutluluk yaşadım ve bu konu hakkında hemen yazmaya karar verdin.

İlk olarak söylemek isterim ki öğrenci olmanın getirdiği bir standartlıkla çok da farklı bir güne başlayışım yok. Hafta içi ve hafta sonu gibi bir değişim olmasa da hayatımda okul olan günler ve olmayan günler şeklinde ikiye ayrılıyor.

Okul olan günler:
Okul olan günler uyanınca ufak bir kahvaltı yapıyorum.Hızla el- yüz yıkama ve giyinme aşamalarını geçiyorum.  Daha sonra Blogumda ve Ofpof.com‘da neler yazacağıma bakıyorum. Blogumla ile ilgili yapmam gereken bir şey varsa yapıyor ve yorumları onaylıyorum. Daha sonra artık bağımlısı olduğum Euro Truck Similator 2 adlı oyunla vakit geçirmeye çalışıyorum. Sonra da okuluma gidiyorum

Okulum olmayan günler:
Yine aynı şekilde başlasam da bilgisayarda vakit öldürme işini daha çok uzatıyorum. Gerisi ise aynı desem çok da yalan söylemiş olmam.

Yazımın sonuna gelirken bende özel kişilere mimlemiyor ve yazımı okuyan tüm blog yazarlarına topu atıyorum. Recep Hilmi Tufana’da Bir kez daha teşekkür ediyorum.