0

Gaziemir Vestel Servisi

Paylaş

Gaziemir Vestel Servisi olarak uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı atölye ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Garanti kapsamına girmeyen Vestel cihazlarının tüm arıza, onarım ve bakımlarını uzman teknisyen ekibimiz ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz. 

Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır Makinesi, Vestel Klima ve Vestel Kombi sahibi iseniz; garanti kapsamı dahilinde olmayan cihazınızdaki arıza için bizi arayabilir en kısa sürede arıza tespiti için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat aralığında uzman teknisyenlerimizi çağırabilir, cihazınızın bakım ve / veya onarımını yaptırabilirsiniz.

Onarımı yapılan tüm Vestel cihazların 1 sene parça ve servis garantisi bulunmaktadır. Cihazınızın onarımı yapılan parçası 1 sene içerisinde aynı sebeplerden dolayı tekrar arıza vermesi halinde size verilen Servis Formu ile servisimize başvurabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilecek ve uzman teknisyenlerimizce tamiri sağlanacaktır. 
Tüm vestel buzdolabı arızaları ( karlanma, soğutma sorunları, kapı arızaları vb.), vestel çamaşır makinesi arızaları ( su boşaltımı yapmama, sıkmada sorunlar, su almama, makinenin sesli çalışası vb.), vestel bulaşık makinesi arızaları ( temiz yıkamama, bulaşıkların kurutulmaması, deterjan almaması, su alım ve boşaltımı yapmaması vb., vestel klima arızaları ve bakımı (ısıtma soğutma sorunları, iç ünite su akıtma sorunu, filtre temizliği vb.) ve vestel kombi arızaları ve bakımı ( ısıtma yapmaması, yanarken patlama yapması, peteklerin az veya çok ısınması, su akıtması, peteklerin dengesiz ısınması, petek temizliği ve kombi bakımı vb.) konularında Vestel Servisi olarak Gaziemir ve yakın çevresinin hizmetindeyiz.