0

Blogumdaki Yenilikler

Paylaş

Blogumdaki YeniliklerGerek WordPress’e geçiş denemelerimden olsun gerekse de son günlerde çok az yazı paylaşmamdan olsun blogumun biraz eskidiğini ve ivme kaybettiğini düşünmeye başlamıştım. Bunun yanında bir kaç sayfamda ve yazımda da içime sinmeyen kısımlar bulunmaktaydı. Bu nedenlerden ötürü  bir kaç değişlik yaptım. Bunlara hep birlikte bakacak olursak;

1) Sitemin Tasarımını Değiştirdim :

Sitemi eskiden beri takip edenler bilecektir sürekli sitemin temasını değiştiren birisiyim. Fakat son temamı uzun zamandır (yaklaşık 6 aydır) kullanıyordum. Artık gözüme eski ve yıpranmış gelmeye başladığı için ilk olarak temamı komple değiştirerek işe başladım.

2) Site Hızını olabildiğince Yükseltmeye Çalıştım:

Site hızımı özellikle masaüstü olduğunca artırdım gerek tüm resimleri tek tek elden geçirmem gerekse de yeni temamın hafifliği sayesinde kota dostu, çok daha hızlı yüklenen bir siteyi size sunmaya çalıştım. Özellikle mobil boyutunda yapacaklarım henüz bitmemiş olsa da yine de hızlar konusunda büyük bir adım katettim. Bir kaç değişiklik daha yaparak çok daha iyi bir sonuç almaya da çalışacağım.

3) Hakkımda Sayfamı Yeniliyorum: 

Blogumu açtığım ilk zamanlardan kalan hakkımda sayfamı artık yenilemeye karar verdim. Özellikle geçen sene iletişim sayfamı yenilemem ile hakkımda sayfam iyice gözüme batmaya başlamıştı. Bugün de hakkımda sayfamı da yenilemeye başladım. En kısa sürede de yepyeni bir hakkımda sayfası ile sizlerle olacağım.

4) Logomu Yeniledim: 

Uzun zamandır aklımda olan bir yenilikti logomu yenilemek bugün elimden geldiğince bir şeyler yaptım ve logomu yeniledim. Daha doğrusu logomu biraz daha değiştirdim ve geliştirdim.
Umarım yeni logomu da, yeni tasarımımı da beğenirsiniz. Olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum 🙂 Bunlara göre sitemi yenilemeye ve şekillendirmeye devam edeceğim.