0

Blogum 3 Yaşında!

Paylaş

Blogumda Artık Reklam Olacak :(Yeni yıla girerken benim de blogum yeni yaşına giriyor. Blogum 3 yaşına ulaştı. 🙂 01.01.2016 tarihinde açtığım blogum bu geceden itibaren artık 3 yaşında. 

Geçen Yıla Hızlı Bir Bakış

2018 yılına kısaca bakacak olursak blogum için bir çok önemli adımı attığım bir yıl oldu. Yılın başlarında aliytrklkmz.blogspot.com adresinden aliytrklkmz.com adresine geçerek domainimi değiştirdim. Bunun yanında bu yıl hedeflerimden biri olan 1.000.000 görüntülemeye ulaştım 🙂 Bunun yanında tabii ki blogumun temasını değiştirdim, yepyeni bir serim olan röportajlara başladım. Yine aynı şekilde Linux dağıtımlarının incelemelerine başladım ve bu yazılarım gerçekten çok ilgi gördü. Binlerce kez okundu.

Bu bölümü de daha fazla uzatıp sizi sıkmayayım eğer ayrıntılı olarak okumak isterseniz  Hakkımda bölümümden ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Yeni Yılda Yapacaklarım

Yeni yıla girerken tabii ki benim de yeni planlarım var. Açıkçası bu sefer geçen sene olduğu gibi şunu yapacağım, bunu yapacağım demiyeceğim çünkü dediklerimden hiç birini yapamadım :(.  Fakat yine de temel olarak bakacak olursak mutlaka yeni kategoriler ve yeni yazılar ile blogumu geliştirmeye devam edeceğim. Blogumu açtığımdan beri söylediğim fakat yapamadığım YouTube kanalı açma işini umarım bu sene yapacağım. Bir diğer yapmayı planladığım da bloguma yavaş yavaş konuk yazar almaya başlamak olacak.

Bunlar dışında pek de büyük planlar yapmıyorum. Çünkü zamanla gördüğüm, okuduğum, izlediğim bir şeyden etkilenip yepyeni bir yazı yazıp, yepyeni bir kategori oluşturabiliyorum bu nedenle kesinlikle şunu yapacağım ya da şunu yapmayacağım diyemiyorum 🙂

 

Blogum İle İlgili Neler İsterdim?

Açıkçası bu sene blogum ile istediğim bir çok şeyi gerçekleştirdim. Bunların başında .com domaine geçmem yer alıyor tabii ki. Bu nedenle bu sene şunu da isterdim bunu da isterdim demeyeceğim tek isteyeceğim şey çok daha fazla yorumun gelmesi olurdu. Çoğu yazımda da belirtiğim gibi sadece benim için değil tüm blog yazarları için olumlu / olumsuz tüm yorumlar bir yol gösterici oluyor. Hangi yazılarımızın ilgi çektiğini, hangi yazılarımızın beğenilmediğini, hangi tür yazılar istendiğini sadece yorumlarınız ile öğrenebiliyoruz.

 

Yeni Yıldan Beklentilerim

Yeni yılda blogum ile ilgili beklentilerimin başında yorumlar geliyor. Daha fazla yorum almak istiyorum. En büyük beklentim de yorum sayısının artması. Bunun dışında bir diğer beklentim de eğer üşenmez de başlayabilirsem konuk yazarlık uygulamamın başarılı olması.
 

Kısa Kısa İstatistikler

Toplam yorum sayısı: 594
Toplam yazı sayısı: 405  (bu yazı dahil 🙂 )
En çok okunan yazım:  Cs go nasıl konuşulur? adlı yazım oldu.
En az okunan yazım: Konuk yazarlık nedir? adlı yazım oldu.

En çok yorum gelen yazım: Röportajlar serime devam yazım olan Röportaj #16 Beytullah-poyraz.blogspot.comisimli oldu.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Sitem 3 yaşına girerken biz de yepyeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılın hepinize sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.