Beni En Çok Mutlu Eden Yorumlar - Ali Yatarkalkmaz

Beni En Çok Mutlu Eden Yorumlar

Yorumların benim için önemini daha önce bir çok yazımda bahsetmiştim. Bu nedenle bu yazımda da uzun uzun bunlara değinip sizleri sıkmayacağım. Yine de bu yazılarıma bakmak isterseniz Yorumların benim için önemi, Yorumlar neden önemli, ve Yorum yapmak bedava isimli yazılarıma bakabilirsiniz. Şimdi konuyu fazla uzatmadan beni en çok mutlu eden yorumlara geçelim.

1) Tam da bu yazıyı yazdığım sırada gelen bu yorum beni en çok mutlu eden yorum oldu. İlk yazımın hala okunduğunu bilmek, yaptığım işi beğenen birisi olduğunu görmek ister istemez beni çok sevindirdi. Samet Bey zaten yorumları ile sürekli bana destek olan biri. Bu yorumu da iyi ki blog açmışım dedirten yorumlardan biri oldu.
Kendisinin bir çok yorumu var blogumda hepsi için tek tek teşekkür ederim. Hepsi çok mutlu etti tabii beni ama hepsini burada yayınlamam mümkün olmadığından en beğendiğimi koyuyorum. (Blogumun ilk yazısı olan Yepyeni Bir Yolculuğa Merhaba! isimli yazıma geldi)

2) Yukarıda da dediğim gibi yazımı tam hazırlarken Samet Bey’in yorumu geldi ve onu birinci sıraya taşıdım. O olmazsa birinci sıradaki yorum bu olacaktı. Kim olduğunu bilmesem de gerçekten beni çok mutlu etti. Bu yorumun benim için en önemli tarafı ise bloguma gelen ilk yorum olması. Umarım bu yazıyı görür de kim olduğunu da öğrenmiş olurum 🙂 ( Yine en eski yazılarımdan birisi olan Forum sitesi hala kurulur mu? adlı yazıma geldi.)

3) Üçüncü yorum beni aslında en çok üzen yorumlardan biri idi ta ki ona cevap gelene kadar 🙂 Buradan eğer görürse Muhammed Fener’e çok teşekkür ederim. Onun gibi insanlar sayesinde yazma hevesim artı ve buralara kadar geldim . Kendisinin “Güzel Site” yazması da beni en çok mutlu eden yorumlardan birisi olmuştu çünkü blogumu yeni açtığım ve yoruma hasret olduğum günlerde ilaç gibi gelmişti.  (Bu da çok eski yazılarımdan birisi olan Bilgisayar neden yavaşlar adlı yazıma gelen yorumlar )

 

4) En çok mutlu eden yorumlar listesinde Evren Abinin bu yorumu da tabii ki yer alıyor. Hem yorumu hem de canlı yayınında bana yer vermesi inanılmaz mutlu olmama sebep olmuştu 🙂 Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.  (Bu yorumda Bloguma gelmeyen yazılar üstüne adlı yazıma geldi.)

5)  Bu yorumun neresi seni mutlu etti diyebilirsiniz. Fakat o yazımdak pdf için o kadar emek harcamış o kadar büyük umutlarla yazmıştım ki anlatamam. Sonuç çok az okunması oldu ve bu beni tabii ki bir hayal kırıklığına uğrattı. Tam bu sırada Recep Abiden gelen yorum en azından birilerine faydalı oldu diye düşünmeme ve çok mutlu olmama sebep oldu. Bir kişinin olsun indirip bakmış olması en azından emeğim boşa gitmedi dememe yetti.

6) Blogunu takip ettiğim bir çok bilgiyi öğrendiğim kişiden böylesine açıklayıcı ve yazımı beğendiğini söyleyen bir yorum almak her daim mutlu ediyor insanı 🙂 ( Teknoloji haberleri Sitesi Açmak Hala Mantıklı mı? adlı yazıma geldi bu yorumda )

 

7) Bana sürekli yardımcı olan Gökhan abinin ilk sorunuma da elinden geldiğince yardımcı olması beni çok mutlu etmişti. Sonradan gelip sorunun çözülüp çözülmediğini bile kontrol ettiğini görmek ise daha çok sevindirdi 🙂 .com Domainime geçerken ettiği yardımlardan dolayı kendisine bir kez daha çok çok teşekkür ederim.  (Yeni domaine geçiş süreci ve problemler adlı yazımda )

8) Ece Evren’in bu yorumu da beni en çok mutlu edenler listesinde yerini almayı başardı. Kendisine yorumu için bir kez daha teşekkür ederim. (Blog Muhasebesi (mim) adlı yazıma geldi.)

9)  Yazdığım yazının yetkili birileri tarafından da okunduğunu, gerçekten dikkate alındığını bilmek her ne kadar hatamı söylese de beni çok mutlu etti. Hatta blogumu dikkate alıp hatamı düzeltmesi beni çok daha mutlu etti. Okur mu bu yazımı bilmiyorum ama eğer okursa Mehmet Bey’e de çok teşekkür ederim 🙂 ( Pisi Linux 2.0 Atatürk İnceleme Adlı yazıma geldi)

10) Yine bir yetkiliden gelen yorum ve yine beni inanılmaz mutlu etmesi 🙂 Yazımı beğenmesine de, okumasına da çok çok sevindim. Adını maalesef bilmiyorum ama eğer bu yazımı görüyorsa kendisine de çok teşekkür ederim. ( Duzeru Os 3 İnceleme )

11) Beytullah Abi’nin röportajıma verdiği sorular beni çok mutlu etmiş sonrasındaki yorumu da beni çok güldürmüştü. Recep abi hala hangi kulağın olduğunu da söylemedin dikkatimden kaçmadı 🙂
Röportaj 16 )

12) Birilerine faydalı olmak her zaman beni mutlu etmiştir zaten. 🙂

Tabii ki tüm yorumlar beni inanılmaz mutlu ediyor. Hepsini tek tek yazmak isterdi ama maalesef buna imkan yok. 667 tane yorum içinden bunları seçmem gerçekten kolay olmadı. Bloguma olumlu ya da olumsuz yorum yapan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Yorum yapan herkesi burada paylaşmak isterdim ama maalesef bu çok zor. Bu nedenle tüm yorum yapanlara teşekkürler.

Share

Benzer Yazılarım...

İlk yorumu yapın

 1. Beytullah Poyraz dedi ki:

  Merhabalar Ali kardeş!

  Recep Hilmi gibi giriş yapayım ben de. ""Adım geçmiş buralarda. Sağ kulak mı yoksa sol kulak mı çınladı diye bakmaya geldim.""

 2. Blog yazmak, okumak ve okunmak gerçekten mutluluk verici

 3. Bilgibirlik dedi ki:

  Karşınızdakine bir şeyler yazarak öğretmenin tadı bambaşka. Yorumlar ise umut vericilik katıyor.

 4. ReHiTu dedi ki:

  İki yerde adım geçmiş. 🙂 Sağdır herhalde ya hu Ali! 🙂

  O değil de tasarım değişikliğin yorum kısmına pek yaramamış. Tekrar bak istersen…

 5. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Hoş geldin abi 🙂

 6. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Çok haklısınız. Özellikle yorumlar inanılmaz mutlu ediyor insanı.

 7. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Yazıya olan ilgi azalıyor olsa da bende sisin gibi düşünüyorum. Yazmak insana büyük bir keyif veriyor.

 8. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Öncelikle uyarın için teşekkür ederim abi yorum kısmını tamamen değiştirdim 🙂 Artık daha sade ve kullanışlı bir tasarıma geçtim bu bölümde.

  Hangi kulağın olduğunu da öğrendiğimize göre rahat edebiliriz 🙂

 9. Samet AYDIN dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM YORUMUMA VE TÜM YORUMLARA DEĞER VERDİĞİN,UFKUMUZU BİLGİMİZİ BİRAZ DAHA AÇTIĞIN İÇİN …

 10. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Yorumlarınız ve ilginiz için ben sizlere teşekkür ederim 🙂

 11. Cafe Tigris dedi ki:

  Bir bloğun can damarı yorumlardır.
  Yorumlarınız ve dostlarınız çok olsun

 12. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Çok haklısınız. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 13. Karincha dedi ki:

  Bol bol yorumlar alırsınız inşallah. Severek takip ediyorum.

 14. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. 🙂

 15. Pembe Dünyam dedi ki:

  Bazen yorumlar o kadar motive ediyor ki insanı :)! Orijinal yorumları ben de çok seviyorum!

 16. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Tüm blog yazarları olarak yorumları seviyoruz sanırım 🙂

 17. Attila40x dedi ki:

  Yorumlar önemli tabiki

 18. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Evet sonuç olarak bize yapılan tek dönüt yorumlar.

 19. Sevda ÜNLÜ dedi ki:

  seneye işin daha zor olacak her salı yorum yazmaya devam edersek :)) sen hep yaz biz hep yorum yapalım…

 20. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  🙂 umarım tüm zorluklar böyle olur 🙂
  Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

 21. Saadet sezer dedi ki:

  Yorumlar ilerlememizde önemli o yüzden yorumlar benim için de çok değerli. Güzel bir yazı olmuş. Listede ben de varmıyım diye baktım açıkçası.😊

 22. ilke Çevik dedi ki:

  Yorumlarla motive olup, yazma isteği artan kişiler ''bloggerlar''

 23. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Dediğim gibi herkesi almayı çok istedim ama yapamadım. Hepiniz yorumu benim için ok önemli 🙂 Bunun için de bir kaç çalışmam devam ediyor. Umarım onları yapabilirsem yorumlar konusunda da bir kaç yenilik yapacağım.

 24. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Kesinlikle öyle. Umarım hepimize bir sürü yorum gelir 🙂

 25. Yorumlar önemli tabii. Bir blogger için motivasyon kaynağı. Hepimizin yorumları bol olsun.

 26. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Evet çok haklısınız. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 27. Seda dedi ki:

  Ahhh bu çok iyiydi ya akşam akşam okudum yarın gelip yine yazacağım.

 28. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Yorumunuz için teşekkür ederim. Her gün beklerim 🙂

 29. Esra Takim dedi ki:

  yazımın okunup yorum bırakılması beni mutlu eder

 30. Arivehayat dedi ki:

  yorumlarına yorum katmaya geldim. daha güzel yorumlar ve yazılar sizlerin olsun.

 31. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Hepimizi mutlu ediyor herhalde 🙂

 32. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Çok teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir