0

100. Yazım

Paylaş
100. YazımSitemi 01.01.2016 tarihinde kurdum ve bugün (  10.10.2016  ) tam 100.yazıma ulaştım. Blogumu ilk açtığımda önceki açtığım sitelere olduğu gibi çok ilgilenemeyeceğimi ve sitemin kısa sürede kapanacağını düşünmüştüm. Fakat bu sefer hiç düşündüğüm gibi olmadı ve blogumu belli bir düzene sokmayı başardım. Bugüne kadar tam 100 yazı yazdım. 100 Yazı için  100 ayrı konu düşündüm bunları tek tek araştırdım ve bunca yazıyı sizlere sundum. Bundan sonra da düzenli bir şekilde daha kaliteli yazılar ile yazı yazmaya devam edeceğim.
  Bu 100 yazım (bunu saymazsak 99) şimdiye kadar binlerce kez okundu yüzlerce kez paylaşıldı onlarca yorum yapıldı. Bende bunları görerek sizlere her zaman daha iyi yazılar sunmaya çalıştım. Bundan sonra da yazılarıma ara vermeden daha büyük özenle çok daha kaliteli yazılarla devam edeceğim.
  Blogumu açmadan önce bir çok kez forum sitesi, haber sitesi vb kurmak gibi denemelerim olmuştu ve çoğu da başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ama hepsi bana bir şeyler öğretmişti bloğumu açarkende bu öğrendiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve yeni şeyler öğrenmek en temel amacımdı. İlk başta her şeyin çok kolay olacağını düşünsem de gün geçtikte ve yazı sayım artıkça konu bulmak daha da önemlisi konuyu herkesin anlayabileceği ama aynı zamanda da her bilgiyi barındıracak şekilde yazmanın ne kadar zor olduğunu gördüm. Okunma sayım artıkça yazılarıma verdiğim özeni artırdım. Her yazımda, her yorumda ayrı ayrı şeyler öğrendim ve sonunda 100. yazıya ulaştım.
   Daha fazla  uzatmadan bu yazıyı da burada bitirelim. Tüm yazılarımı okuyanlara, yorum yapanlara, paylaşanlara teşekkür ederim.