0

1 Milyon Görüntülemeye Ulaştım

Paylaş

1 Milyon Görüntülemeye Ulaştım Hedeflerimden biri olan 1.000.000 görüntülemeye bugün (06.10.2018) ulaştım. Hedeflerimden birini daha gerçekleştirmenin de mutluluğunu yaşamış oldum.

Sitemi açalı 2 yıl 10 ay ve 6 gün oldu. Yani neredeyse 3 yıl oldu ve sonunda hedeflerimden biri olan 1 milyon barajına ulaştım. Beni okuyan birilerinin olduğunu görmem, birilerinin yazılarıma iyi/kötü yorum yapması beni çok mutlu ediyor. Bu nedenle siteme giren, yorum yapan, herhangi bir yazımı okuyan, benimle iletişime geçen herkese çok teşekkür ederim 🙂 Sizler sayesinde blogum hızla büyümeye, gelişmeye devam ediyor. Blogumu yazmaya başladığımdan beri yazı hazırlarken  bir çok konuda araştırma yapıp sizler sayesinde yeni bilgiler öğrenme fırsatı elde ettim. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

 

Bundan Sonra Ne Yapacağım?

Tabii ki hedeflerimden birisine ulaştım diye işi boşlamayacağım tam aksine bloguma sürekli yazı yazmaya devam ederek daha da geliştirip biran önce diğer hedeflerimi gerçekleştirmek için devam edeceğim. Hızla yazılarımın kalitesini ve sayısını artırmaya, farklı konularda da yazmaya başlayacağım. Sıradaki 10.000.000 hedefime hızla ilerleyeceğim.

 

Aklınıza Takılanlar Mı Var?

Benimle aklınıza takılan her konuda (sadece blogum ile ilgili değil aklınıza takılan, merak ettiğiniz, yazılarımda anlamadığınız her şeyi iletişim bölümümden sorabilirsiniz.)  Size genellikle 1 gün geçmeden cevap yazıyorum.